Aby Twój trening  był intensywny i angażował wszystkie mięśnie ciała, nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy, że do swoich “standardowych” ćwiczeń dodasz te, które podwyższą Twoje tętno i przyspieszą oddech. Zobacz kilka moich ulubionych.

Ćwiczenie I

ćwiczenie 1

Zacznij od pozycji stojącej. Połóż ręce na ziemi i wyskocz w tył. Wykonaj pompkę. Trzymając ręce w tej samej pozycji, zrób kolejny skok, przyciągając tym samym nogi do klatki piersiowej. Z wyskokiem, wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz 10 razy.

Ćwiczenie II

ćwiczenie II

Umieść wyprostowane ręce na ziemi. Trzymaj ciało w linii prostej. Eksplozywnie (wykonując skok) przyciągnij jedno kolano do klatki piersiowej. Wykonaj przeskok, zmieniając przy tym nogę. Bez przerwy, przeskakując z nogi na nogę. Wytrzymaj 30 sekund. Trzymaj biodra nisko.

Ćwiczenie III

pajacyki

Połączenie standardowych pajacyków z przysiadami. Wykonaj przysiad, złącz ręce pod kolanami. Wykonaj pajacyk. Wróć do pozycji wyjściowej. Bez przerw, z głębokim przysiadem wykonaj 20 powtórzeń.

Ćwiczenie IV

ćwiczenie IV

Podeprzyj się na rękach. Ugnij nogi w kolanach, wypchnij biodra w górę. Wykonuj wykopy, raz prawą, raz lewą nogą. Postaraj się nie odpoczywać. Nie opuszczaj bioder. Wytrzymaj 3o sekund.

Ćwiczenie V

ćwiczenie V

Zacznij od pozycji stojącej. Umieść dłonie na ziemi i przejdź do pozycji pompki.  Wykonaj skok, przyciągając kolana do klatki piersiowej. Eksplozywnie, wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz 10 razy.