large

W Polsce nie było mnie 3 lata. Powrót i kilka tygodniu w kraju trochę mnie przerażał0. Kiedy wyjeżdżałam, szeroko rozumiany fitness nie był na najwyższym poziomie. Siłownie nie były czynne od samego rana (przynajmniej u mnie w mieście), większość jej członków to mężczyźni (bez karków;), na ulicach nie spotykało się dużo biegaczy, w parku nie ćwiczyło się często.

Po kilku godzinach pobytu – mogłam powiedzieć, że wszystko się zmieniło. Co mnie bardzo cieszy;) W pierwszym dniu spotkałam kilku biegaczy, ćwiczącą dziewczynę zaraz przy ulicy i mnóstwo rowerzystów, których spotkałam nawet w samym centrum, co wcześniej nie było spotykane. Idziemy w dobrym kierunku.

Wciąż jednak  uważam, że jest w tym duży potencjał. Jesteś osobą FIT, ćwiczysz codziennie i jesteś aktywna? Podjęłaś najlepszą decyzję. Nie powinnaś wstydzić się, swojego sposobu na życie, który jest najbardziej imponujący ze wszystkich. Ćwicz w parku, biegaj gdzie tylko chcesz! Zarażaj swoją pasją innych. Ktoś patrzy na Ciebie dziwnie? Dobrze – może i Ty kogoś również zarazisz.

Bądź FIT i bądź z tego dumna!

Jesteś ze mną?