To już właściwie 2 lata odkąd prowadzę swojego bloga. Stronę odwiedza miesięcznie ponad 60 tysięcy osób. Super- dzięki, że jesteście!!! Bardzo mnie to cieszy! Nie daje mi jednak spokoju fakt, że właściwie przestałam pisać.

Początkowo pisałam 5 razy w tygodniu. Potem pomyślałam, że 3 razy w tygodniu z pewnością dam radę. Potem przerwa, jedna, druga i koniec- w tym roku zaledwie kilka postów. Troszkę byłam rozdarta – uwielbiam pracować z ludźmi i tym zajmuję się na co dzień. Wieczorne siedzenie przed komputerem przestało sprawiać mi przyjemność i zupełnie nie jest w moim stylu. Zresztą i na to zabrakłoby czasu… Z drugiej jednak strony – fajnie jest napisać coś, co komuś się przyda, kogoś zainspiruje, zaciekawi. I tutaj wpadłam na pomysł.

Pomyślałam, że zacznę prowadzić blog z prawdziwego zdarzenia. Niekoniecznie będą to wypunktowane informacje jak schudnąć, jak zbudować silny brzuch itp. Tego na stronie jest mnóstwo. Będzie troszkę więcej ode mnie – jak wygląda mój dzień, moje posiłki, treningi. Co mnie na co dzień inspiruje, nad czym pracuję.

Może i bezpośrednio nie odpowiem na wszystkie Twoje pytania.  Opiszę jednak trochę moich dni – mam nadzieję, wplatając tam sporą dawkę informacji, które Ci się przydadzą. Będą pewnie wzloty i upadki – będą dni super pozytywne, będą i lody na deser 😉 Będzie szczerze!

Jak to zawsze powtarzam, bycie FIT to nie tylko jędrne pośladki i szczupła sylwetka – to styl życia jaki prowadzisz. Jeśli podoba Ci się mój pomysł – czytaj na bieżąco wpisy LIFESTYLE!

Do następnego 😉

fitness lifestyle