O mnie

o mnie 1

Fitness był w moim życiu od zawsze. Moja wielka pasja, zamiłowanie do zdrowego i aktywnego trybu życia, zaowocowała sukcesem w moim życiu zawodowym. 9 lat temu zaczęłam pracę jako trener personalny oraz instruktor wszelkich form rekreacji ruchowej. Ponad 3 lata szkoliłam się w zakresie treningu oraz prowadziłam działalność treningu personalnego w Stanach Zjednoczonych, gdzie pomogłam setkom ludzi osiągnąć ich cele. Obecnie prowadzę treningi personalne na terenie całego Trójmiasta. Posiadam m.in certyfikaty personalnego trenera, spinningu, aerobiku, treningów funkcjonalnych.  Wykorzystując swoją wiedzę i entuzjazm, udało mi się zmienić życie niejednej osoby. Bycie trenerem nigdy nie było dla mnie pracą, ograniczającą się jedynie do ułożenia planu treningowego. Ludzie,z którymi pracuję, szukają we mnie motywacji, wsparcia i optymizmu. Staram się sprawić, żeby każda osoba, nie tylko zmieniła swój wygląd, ale także była silniejsza, pewniejsza siebie i szczęśliwsza!

Wierzę, że szeroko przeze mnie rozumiany fitness, ma ogromny wpływ na życie. Na swoim przykładzie przekonałam się, że bycie „fit” to dużo więcej niż wysportowana sylwetka. To poznanie samego siebie i swoich możliwości. To wiara we własne marzenia i niesamowita pogoda ducha.

Mam nadzieję, że uda mi się podzielić z Tobą swoją wiedzą, doświadczeniami, namówić Cię do aktywnego i zdrowego trybu życia oraz przekonać Cię jak ogromny wpływ może ta zmiana mieć na Twoje życie.

Wyznaczyłam sobie cel – zarazić Cię moim entuzjazmem, miłością do sportu i wiarą w osiągnięcie każdego celu!

Pozdrawiam,

Maria Kilian