Po weekendzie – witam Was z małą niespodzianką. Ten wpis będzie miał troszkę charakter reklamowy, ale mam nadzieję że mi wybaczycie.

Wreszcie, po kilku przeprowadzkach, udało mi się “osiąść” w jednym miejscu – mam nadzieję, że na dłużej! Od kilku tygodni mieszkam w Gdyni!!! Przepiękne miasto, mnóstwo aktywności, no i oczywiście morze! Zakochałam się od razu! To jest miejsce dla mnie! Nie o tym jednak chcę pisać i robić reklamę Gdyni 😉

Samo prowadzenie strony daje mi mnóstwo energii i satysfakcji, bo mam nadzieję, że udało mi się pomóc niejednej z Was – namówić do aktywnego, zdrowego trybu życia, i zainspirować. O to właśnie chodziło. Tu, przy okazji, chcę Wam podziękować za każdego maila i za każde ciepłe słowo! To naprawdę daje mnóstwo energii.

Brakowało mi jednak tej bezpośredniej relacji, która jest właściwie sensem mojej pracy. Właśnie dlatego, wraz z przeprowadzką, postanowiłam iść za swoimi marzeniami i robić to, co lubię robić najbardziej – treningi personalne! I tu wtrącam małą reklamę, a dokładnie link dla każdej zainteresowanej osoby – http://alwaysfit.pl/trening-personalny/

Troszkę może zabrzmiało to jak pożegnanie ze stroną i zrobienie kolejnego kroku. Nic bardziej mylnego 😉 Strona jest i będzie istnieć. Nawiasem mówiąc, również na stronie szykuję małe niespodzianki, ale o tym wkrótce.

MAM NADZIEJĘ – DO ZOBACZENIA!